Prawnik Czechowice Prawnik Czechowice Prawnik Czechowice

Zespół

Mateusz Wobik
Radca prawny. W 2014 roku ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Rozpoczął aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach w roku 2015. Od 2018 roku wykonuje zawód radcy prawnego. Z Kancelarią związany jest od 2013 roku. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, rodzinnego, prawa spółek, prawa zamówień publicznych, samorządu terytorialnego, prawa handlowego  i prawa pracy. Posługuje się językiem angielskim.

Elżbieta Kornaś
Prawnik. W 2011 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W czasie studiów prawniczych równocześnie studiowała administrację publiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Z Kancelarią związana od 2020 r. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego oraz prawa pracy. Posługuje się językiem angielskim.

Klaudia Kubik
Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z kancelarią związana od 2020 r. Posiada doświadczenie w prawie finansów publicznych oraz oświaty.  Posługuje się językiem angielskim.

Anna Gańczarczyk
Aplikantka radcowska. W 2020 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Rozpoczęła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach w roku 2021. Z kancelarią związana od 2020 roku. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego i prawa pracy. Posługuje się językiem angielskim.

stopka_ue